Užitečné věci s vlastní myšlenkou

Na počátku všeho stála touha "učit se" a "být originální", dělat užitečné věci s vlastní myšlenkou. Přesně s touto vizí začal Tomáš Mrkvica v roce 2015 v Hradci Králové skládat první nábytek a doplňky z vodovodních trubek. Dnes stojí značka IDEAFACE na třech hlavních pilířích – originálním designu, bytelném provedení a jedinečném stylu.

„Perfektní komunikace, dodané výrobky ještě lepší než na obrázku. Velká spokojenost! Díky!!”

Petra B.

regal

Lampy, lampičky i svíticí knihovny

Jako jedni z mála dokážeme do námi vyrobeného nábytku zabudovat také elektřinu. Knihovny osadit vestavnými funkčními lampičkami, z vodovodních trubek vyrobit osvětlené poličky, ale i samotné lampičky a lampy, které dodají prostoru mimořádnou atmosféru.

„Kvalitni zpracovani, neobvykly design, skvela komunikace. Velka spokojenost, diky moc.”

Lucie K.

knihovna

Pro celé Česko i Slovensko

Jedinečný nábytek a doplňky začaly přitahovat čím dál více zákazníků z různých koutů České republiky i Slovenska. Každý chtěl mít doma originální kousek nábytku, který jen tak někde nekoupí. Který je neokoukaný, něčím zajímavý a zároveň výjimečný. A tak vznikl INDUSTY design, který s IDEAFACE umožnil dělat větší věci pro lidi z různých koutů Čech, Moravy, Slezska i Slovenska.

loga-industy-ideaface

„Super práca, za mňa veľká spokojnosť!”

Domini Ka

cervotoc

Najdete nás i na různých akcích

Rádi se účastníme festivalů i akcí, kde učíme malé i velké skládat nábytek a doplňky z vodovodních trubek. O všech plánovaných workshopech a dalších novinkách se dozvíte na našich sociálních sítích. Přidejte se k nám, at vám nic neuteče.

Instagram        Facebook

Přečtěte si, co se o nás píše

Co si budeme povídat, děláme prostě kousky, které zaujmou i lecjakého novináře. A tak se o nás můžete dočíst v denících, internetových magazínech i novinách.

lampa